Transport

Transport

Kallurveod – Kallurvedu on võimalik tellida nii teenustööna kui koos materjali müügiga. Masinaparki kuuluvad 2 sooloautot ning 2 poolhaagisautot, mille kandevõimed jäävad vahemikku 15  kuni 30 tonni. Seega ei jää transportimata üksi koorem.

Lisaks on masinapargis olemas suuremahuliste karjääritööde jaoks loodud keskliigendiga kallurid (dumperid) – Volvo A25C ning Volvo A25D.

Antud masinaid on võimalik ka rentida – loe rendi kohta lähemalt siit!

Kallurveo hinnapäringu saamiseks või teenuse tellimiseks võta meiega ühendust läbi hinnapäringu või helistades +372 555 38 742.

Metsaveod–  Teostame metsamaterjali transporti üle Eesti. Tööde hind kujuneb sõltuvalt kogusest, peale- ja mahalaadimise asukohtadest  ja nende vahemaa pikkusest. Tänu kvaliteetsetele töövahenditele ja oskuslikele juhtidele, saavad teostatud ka keerukamad laadimised. Töö on kiire ja korralik!

Hinnapäringu saamiseks või teenuse tellimiseks võta ühendust meie hinnapäringu.

 

Multilifti teenus–  Pakume ka multilifti teenust, seega oleme sinu usaldusväärne partner, kui vajad abi ehitusprahi või muu materjali kogumiseks ja äraveoks. Multiliftil kasutatavad konteinerid on meil eri mõõtudes – väiksem konteiner mahutuvusega kuni 10m3 ning suurem mahutavusega kuni 30m3.

Konteinereid on võimalik rentida juhuks, kui materjali kogumine võib objektil võtta kauem aega.

Ühekordse äraveo või konteineri rendi hinnapakkumise saamiseks kirjuta meile läbi hinnapäringu.

JUBA 10 AASTAT TURUL KINNITAB, ET TEAME MIDA TEEME!

Marki Transport OÜ tegutseb juba 2006. aastast. Aastatega omandatud kogemused ja oskused aitavad meil pakkuda kvaliteetset ja kiiret teenust.